Rolety materiałowe - Toruń

Rolety materiałowe - Bogata kolekcja wzorów i materiałów w RolPro

Rolety materiałowe znajdziemy praktycznie w każdym domu/mieszkaniu. Jest to jeden z najpopularniejszych systemów. Jest to roleta, w której wałek z tkaniną osłonięty jest kasetą aluminiową lub pvc, a wzdłuż jej końców prostopadle umiejscowione są prowadnice. Roleta jest przykręcana za pośrednictwem płytek bocznych do listew przyszybowych czterema wkrętami. Jest także możliwość przyklejenia kasetki do górnej krawędzi skrzydła. Tkaninę opuszczamy i podnosimy za pomocą uniwersalnego mechanizmu samoblokującego, dzięki któremu możemy tkaninę zatrzymać w dowolnym miejscu bez konieczności blokowania łańcuszka.

Rolety wewnętrzne to doskonałe rozwiązanie w walce z upałem i wysoką temperaturą. Wykonujemy je z wielu rodzajów materiałów: niepalnych, nieprzepuszczających światła, zmywalnych czy też z materiałów wzorzystych.

Światło słoneczne

Ogranicz do minimum przenikanie światła słonecznego dzięki prowadnicom bocznym i kasecie osłaniającej. Prowadnice pozwalają także na swobodną regulację tkaniny nawet przy uchylonym oknie.

Bogata kolekcja wzorów i materiałów

Nowoczesne tkaniny oferowane w roletach okiennych są odpowiednio zabezpieczone przed blaknięciem oraz rozciąganiem przy dużym nasłonecznieniu. Tkaniny podgumowane lub pokryte specjalną powłoką aluminiową odbijają promienie słoneczne zabezpieczając wnętrze przed światłem oraz przegrzaniem wnętrza. W ofercie dostępne są również tkaniny trudno zapalne oraz niepalne. Wszystkie tkaniny posiadają atesty higieniczne.

System samohamujący

Niezawodny samohamujący mechanizm sterujący pozwala na ustawienie rolety na dowolnej wysokości – płynność regulacji przy odsłanianiu i zasłanianiu.

Szeroki wachlarz kolorów osłon i prowadnic

Biały, brąz, srebrna anoda, a także okleiny drewnopodobne: mahoń, orzech, wiśnia, jasny dąb, dąb, złoty dąb.

Obciążenie

Aluminiowa lub stalowa listwa obciążająca idealnie napina materiał rolety na całej powierzchni.

Przykładowe realizacje: